Audinga Kniubaitė – geriausia 2018-ųjų metų Lietuvos rankininkė!

28 Gru

Audinga Kniubaitė – pirmoji ACME-ŽALGIRIS komandos žaidėja, tapusi metų rankininke.

Audinga jau dešimtmetį atstovauja Kauno miestui reprezentuojančiai ACME-ŽALGIRIS komandai, kuri nominuota  geriausia 2018-ųjų metų Kauno moterų komanda.

Kai dėl sudėtingų ekonominių aplinkybių prieš beveik 10 metų komandą paliko net šešios žalgirietės, Audingai atsivėrė galimybė realizuoti savo sportinius gebėjimus. Audinga, būdama atkakli, ryžtinga, siekianti tikslo ir ambicinga, ta galimybe sėkmingai pasinaudojo ir tapo to meto geriausia Lietuvos dešiniojo krašto žaidėja. Vėliau, kai ACME-ŽALGIRIO komandoje atsirado kairiarankių žaidėjų ir trūko linijos žaidėjų, ji išnaudojo kitą galimybę ir jau kelinti metai  yra geriausia Lietuvos linijos pozicijos žaidėja. Gaila, kad tokių jos gebėjimų (pukiai žaisti ir dešiniame krašte, ir linijoje) neįvertina ir jos potencinių galių neišnaudoja Lietuvos rinktinės treneriai.

Audinga Kniubaitė kartu sėkmingai studijuoja doktorantūroje, perteikia žinias Lietuvos sporto universiteto studentams. Tai pavyzdys, kaip ir Lietuvoje galima puikiai realizuoti individualius gebėjimus bei norus.

Tik neaišku kodėl ją Lietuvos rankinio federacija internetinio puslapio rašinyje apie 2018-ųjų metų geriausius rankininkus Audingos Kniubaitės žaidimą Lietuvos klube laiko kaip nepakankamumą?