Audinga Kniubaitė tryliktą sezoną baigs Ispanijoje

10 Vas

ACME-ŽALGIRIO ir Lietuvos rinktinės žaidėja Audinga Kniubaitė 13-liktą sezoną baigs  TENERIFE de la SALUD klubo komandoje, dalyvaudama Ispanijos aukščiausios lygos čempionate. Sekmadienį, dramatiškai susiklosčiusios Lietuvos taurės finalo rungtynės – buvo jos paskutinės rungtynės su žalgiriečių komanda.

Audinga ACME-ŽALGIRIO komandai atstovavo nuo 2008-ųjų metų ir per tą laiką tapo 6 kartus Lietuvos čempione, 7 kartus laimėjo Lietuvos taurę, 4 kartus Lietuvos supertaurę. ACME-ŽALGIRIO komandoje, pradėjusi žaisti dešiniarankei neįprastoje dešiniojo krašto pozicijoje, Audinga tapo sėkminga universalia žaidėja – žaidė linijos pozicijoje, dešinio pusiau krašto, o paskutinįjį sezoną – buvo įžaidėja. Jau beveik dešimtmetį ji yra ir Lietuvos rinktinės narė. Prieš trejus metus ji buvo pripažinta geriausia Lietuvos metų rankininke.

Nors Audingos Kniubaitės išvykimas, ACME-ŽALGIRIO komandai yra nemaža netektis, tačiau tuo pačiu ir Klubo pripažinimas, kad išugdyta didelio meistriškumo žaidėja, kuria susidomėjo Ispanijos čempionato aukščiausios lygos klubas. Audinga tapo profesionale rankinio žaidėja.

Audinga Kniubaitė dirba Lietuvos sporto universitete dėstytoja, o praėjusiais metais sėkmingai apgynė disertacinį darbą ir tapo socialinių mokslų daktare.

Klubas Audingai linki  sportinės sėkmės ir po kurio laiko grįžti į ACME-ŽALGIRIO komandą.