Baltarusijos vicečempionės nugalėtos 31:25

9 Lap

Šias rungtynes kaunietės pradėjo sėkmingai ir po pusės  pirmojo kėlinio permainingos kovos vėliau ryškėjo ACME-ŽALGIRIS  komandos pranašumas. Kėlinys laimėtas 20:15.  Antrąjį kėlinį varžovės buvo sumažinusios skirtumą iki 3 įvarčių 22:25, tačiau vis dėlto kaunietės keisdamos gynybos sistemas ne tik išlaikė pranašumą, bet vieno įvarčio skirtumu laimėjo ir antrąjį kėlinį.

Kitas trečiasis Baltijos Lygos turas jau kitais metais sausio mėnesį Gomelyje. Po to dar vienas turas vyks Gardine ir balandžio mėnesio viduryje Minske, kur atkrintamųjų varžybų principu bus išaiškintos Baltijos Lygos prizininkės. Atkrintamosiose pusfinalyje žais reguliaraus etapo nugalėtojos su ketvirtą vietą užėmusia komanda, o antrąją – su trečiąja. Nugalėtojos varžysis dėl pirmosios vietos, pralaimėtojos – dėl bronzos medalių.