Baltijos lyga baigta pergale prieš Baltarusijos bronzos medalininkes

14 Kov

Žalgirietės paskutiniąsias 2020-ųjų metų Baltijos lygos rungtynes žaidė su Baltarusijos bronzos medalininkėmis Gardino GORODNYCHANKA komanda ir varžoves įveikė penkių įvarčių skirtumu 35:30.

Nors baltarusės šiame ture žaidė žymiai geriau nei sezono pradžioje, tačiau kaunietės nuo pirmų rungtynių minučių pirmavo ir rungtynių baigtis abejonių nekėlė. Pirmasis kėlinys laimėtas keturių įvarčių skirtumu 16:12.

Žalgirietės surinko vienodai taškų kaip ir HC GARLIAVA rankininkės, tačiau tarpusavio rezultatas nulėmė galutinę vietą. Mat, pirmąsias rungtynes kaunietės buvo laimėjusios dviem įvarčiais, o antrąsias pralaimėjo 7 įvarčių skirtumu. Būtent tai žalgirietes ir nustūmė į ketvirtą vietą.

Kitą sezoną numatoma pradėti jau rugpjūčio mėnesio pabaigoje. Visos Lygoje dalyvaujančios komandos (Ukrainos čempionės – Lvovo GALYČHANKA, Baltarusijos prizininkės – Minsko BNTU ir Gardino GORODNYCHANKA, Lietuvai atstovaujančios HC GARLIAVA, Vilniaus EGLĖ, Kauno ACME-ŽALGIRIS) nutarė ir kitąmet šiose varžybose dalyvauti.