Baltijos Lygoje antra pergalė

29 Lap

Žalgirietės Baltijos Lygos Kauno turo pirmąją  dieną nugalėjo Vilniaus EGLĖS rankininkes rezultatu 36:31 (18:13). Nors rungtynių rezultatas įtikinamas, tačiau rungtyniauta buvo gana atkakliai.

Žalgirietės pirmojo kėlinio paskutiniąsias 10 minučių spurtavo įmesdamos 8 įvarčius ir praleisdamos tik tris. Tai leido kėlinį laimėti 5 įvarčių skirtumu (18:13).

Antrasis kėlinys vyko tarsi sūpuoklės. Per penkias pirmąsias antrojo kėlinio minutes žalgirietės vėl spurtavo – įmetė 5 įvarčius ir praleido vieną. Tai buvo didžiausias rungtynių skirtumas 22:14. Tada EGLĖS rankininkės perėmė iniciatyvą ir pasiekė net 10 įvarčių, o kaunietės atsakė šešiais. Tuomet likus žaisti 13 minučių rezultato skirtumas sumažėjo iki 4 įvarčių – 28:24. Bet rungtynių pabaiga vėl sėkmingesnė buvo žalgirietėms.

Pačioje rungtynių pabaigoje pajusti tokio lygio varžybų įtampą galimybę turėjo ir jaunosios rankininkės, kurios ACME-ŽALGIRIO komandą papildė atvykusios iš Alytaus, Pasvalio ir Utenos.

Kitos rungtynės šeštadienį 13 val su Lvovo GALYCHANKOS komanda.