Baltijos lygos finalinės rungtynės pralaimėtos Vilniaus EGLĖS komandai 28:32 (16:16)

26 Geg

Žalgirietės 2018-2019 metų sporto sezoną baigė Gardine finalinėmis rungtynėmis su Vilniaus EGLĖS komanda. Kaunietės –  po Lietuvos čempionato finalo penktųjų rungtynių „nokauto“ – pralaimėjo vilnietėms  keturių įvarčių skirtumu 28:32 ir Baltijos Lygos finale. Nors pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 16:16, antrą kėlinį sėkmingiau žaidusios vilnietės,  tapo 2019 metų Baltijos Lygos nugalėtojomis. Antroji vieta atiteko žalgirietėms. Trečios liko Gardino GORODNYCHANKA  rankininkės, garliavietės Baltijos Lygos varžybų nebaigė.

Baltijos Lygos varžybomis ACME-ŽALGIRIS baigė 2018-2019 metų sporto sezoną, kuris po praėjusio sezono, kai buvo laimėti visi titulai, šįkart buvo nesėkmingas – laimėtas tik vienas titulas iš trijų: kaunietės laimėjo Lietuvos supertaurę,  Lietuvos taurės finale nusileido Vilniaus EGLĖS komandai, o Lietuvos čempionate – GARLIAVOS komandai.