Nors ir pastiprintos vilnietėmis garliavietės nugalėtos be vargo 48:39 (26:18)

29 Spa

HC GARLIAVAI nepadėjo net 4 vilniečių pastiprinimas. Rungtynių pradžią sėkmingiau pradėjo varžovės, bet labai greitai žalgirietės gerai besigindamos, kontratakuodamos pelnė įvartį po įvarčio ir jau tryliktą minutę rezultatas tapo 13:6.

Antrąjį kėlinį kaunietės sudarė galimybes visoms žaidėjoms pademonstruoti savo meistriškumą. Rungtynių pabaiga abejonių nekėlė.

Šį savaitgalį nemaža dalis kauniečių atstovaus Lietuvos rinktinei, kuri Šiauliuose žais devjas draugiškas rungtynes su Baltarusijos rinktine. O po dviejų savaičių Garliavoje bus žaidžiamos trejos Baltijos lygos antrojo turo rungtynės su Baltarusijos prizininkėmis: Minsko, Gomelio ir Gardino komandomis. ACME-ŽALGIRIS šiuo metu užima trečiąją vietą.