Baltijos Lygos sėkminga pradžia: garliavietės nugalėtos 32:30 (13:14)

20 Lap

Žalgirietės pirmosios pradėjo Baltijos Lygos’2019-2020 pirmojo  turo varžybas rungtynėmis su HC GARLIAVA komanda. Kaunietės labai jau išretintomis jėgomis po labai įtemptos ir labai atkaklios kovos rungtynes laimėjo 32:30.  Žalgirietės apmaudžiai pirmojo kėlinio pabaigoje praleido du  įvarčius ir kėlinį pralaimėjo vieno įvarčio skirtumu 13:14.

Antrasis kėlinys buvo labai permainingas – pirmavo tai kaunietės, tai garliavietės. Likus žaisti 8 minutėms pirmavo varžovės 28:26. Po to per tris minutes kaunietės be atsako pelnė 4 įvarčius ir rezultatą persvėrė 30:28. Rungtynių pabaigoje abi komandos dar įmetė po du įvarčius ir taip ACME-ŽALGIRIS pelnė Baltijos Lygos pirmuosius du taškus.

Po savaitės lapkričio 29 d. – gruodžio 1 d. Kauno LSMU Veterinarijos sporto salėje (Tilžės 18) vyks Lygos I turas. Jame rungtyniaus visos šešios komandos: Ukrainai atsovaujanti Lvovo GALYCHANKOS, Baltarusijai Minsko BNTU, Gardino GORODNYCHANKOS, Lietuvai Vilniaus EGLĖS, Kauno rajono HC GARLIAVOS ir Kauno ACME-ŽALGIRIO komandos.

ACME-ŽALGIRIO komanda rungtyniaus su Vilniaus EGLĖS, Lvovo GALYCHANKOS ir Minkso BNTU komandomis.