Laimėtos Lietuvos čempionato reguliaraus etapo paskutinės rungtynės 33:25 (11:12)

20 Kov

Kovo 21 d. ketvirtadienį Vilniaus TAURO sporto salėje buvo žaidžiamos 2019 metų Lietuvos čempionato reguliaraus etapo paskutinės rungtynės su Vilniaus EGLĖS komanda. Rungtynės laimėtos 33:25. Nors rungtynių rezultatas įtikinamas, tačiau rungtynių eiga buvo permaininga. Pirmąjį kėlinį laimėjo vilnietės vieno įvarčio skirtumu 12:11.

Antrojo kėlinio pradžia sėkmingesnė buvo vilnietėms ir jos pradėjo pirmauti 15:12. Tačiau po to žalgirietės spurtavo, persvėrė 16:15 ir toliau žaidė sėkmingiau. Bet vilnietės dar vis priešinosi ir gebėjo rezultatą išlyginti 19:19. Vis dėlto paskutiniąsias rungtynių 10 minučių jau dominavo kaunietės.

Tai buvo ketvirtasis tarpusavio susitikimas. Trejas rungtynes laimėjo kaunietės ir vienerias vilnietės.  Pasibaigus Lietuvos čempionato reguliariam etapui, žalgirietės vilnietes aplenkė 5 taškų skirtumu.

Atkrintamojo etapo pusfinalio pirmosios rungtynės bus žaidžiamos Kaune balandžio 13 d. su Vilniaus EASTCON-ALANDEKO-VICHY komanda.