Čempionišku stiliumi įveiktos daugkartinės Lietuvos čempionės Vilniaus EGLĖS rankininkės

3 Lap

Žalgirietės šį kartą žaidė labai entuziastingai, veržliai, kovingai ir atsakingai. Pirmojo kėlinio  aštuntąją minutę esant lygiam rezultatui 4:4, kaunietės dvidešimtąją minutę jau pirmavo net 14 įvarčių skirtumu  20:6. Kėlinys baigėsi kauniečių įtikinama persvara 24:13.

Nors rungtynių pabaiga nekėlė abejonių, tačiau žalgirietės ne visas rungtynes gerai žaidė. Antrasis kėlinys baigtas lygiosiomis 18:18. Aikštelėje pabuvojo visos žalgirietės ir rungtynes ACME-ŽALGIRIS-2 laimėjo 42:31.

Žalgirietėms tai buvo gera treniruotė prieš kitą savaitę šeštadienį vyksiančias Europos taurės rungtynes su Baltarusijos sidabro medalininkėmis GOMELIO rankininkėmis.  Dėl Kauno sporto halėje vykstančių komercinių renginių Europos taurės rungtynes kaunietėms teks žaisti Alytaus sporto arenoje.