Dramatiškas Lietuvos raurės finalas 22:23 (11:11)

7 Vas

Dramatiškai ir intriguojančiai vyko 2021-ųjų metų Lietuvos taurės finalas GARLIAVOS SPORTO CENTRE su garliavietėmis. Pirmąj kėlinį rezultatas buvo lygus net 6 kartus ir kėlinys baigėsi lygiosiomis 11:11.

Antrą kėlinį garliavietėms buvo pavykę atitrūkti du kartus po 4 įvarčių skirtumu 11:15 ir 15:19. Bet tada žalgirietės spurtavo ir likus žaisti 7 minutėms rezultatą išlygino 19:19. Po to vėl rezultatas kelis kartus buvo lygus 20:20, 21:21, 22:22. Dar buvo galimybė paskutinę rungtynių minutę pasiekti įvartį, tačiau buvo paskubėta atakuoti ir, deja, – nesėkmingai. O varžovėms nusišypsojo laimė – jos paskutinėmis sekundėmis įmetė ir laimėjo Lietuvos taurę.

Nors ir pralaimėtos, tačiau tokios rungtynės žaidėjas brandina. Belieka detaliai išanalizuoti tarpusavio bendradarbiavimo bei individualius veiksmus ir treniruotėse kantriai  juos tobulinti.