Garliavietėms šį sezoną pralaimėta ketvirtą kartą 25:35 (14:16)

6 Kov

Rungtynes žalgirietės pradėjo sėkmingai ir net keletą kartų pirmavo 4:3; 7:6; 8:6, bet nuo rungtynių 12-osios minutės pradėjusios klysti – prarado lyderystę. Kėlinys pralaimėtas 2 įvarčių skirtumu.

Antrą kėlinį kaunietės pradėjo labai nesėkmingai, bet dar vis iki 10-osios kėlinio minutės varžėsi lygiaverčiai – įvartis į įvartį. Tačiau likus žaisti 7 minutėms ir neįmetus 7 m baudinio, garliavietės be atsako pelnė 6 įvarčius ir atitrūko 9 įvarčiais.

Žalgirietės HC GARLIAVOS komandai šiemet pralaimėjo visas žaistas rungtynes: Supertaurės ir Federacijos taurės finalo rungtynes bei Lietuvos čempionato pirmojo rato rungtynes.

Žalgirietėms liko reguliaraus etapo vienerios rungtynės su Molėtų komanda. Rungtynės vyks kovo 27 d.