Garliavietės nugalėtos 41:39, Gomeliui – pasipriešinta 25:28

30 Rgp

ACME-ŽALGIRIS lygiaverčiai žaidė su profesionalėmis Baltarusijos sidabro medalininkėmis, kurios pasipildė net 4-iomis  Ukrainos rinktinės žaidėjomis. Varžovės žaidė ypač greitai ir pasižymi individualiu meistriškumu bei tolimais metimais, o ypač kibia gynyba. Kėlinį laimėjo baltarusės trijų įvarčių skirtumu 12:15, o antrasis baigėsi lygiosiomis. Visos žalgirietės turėjo galimybę parungtyniauti ir pajusti šiuolaikinio rankinio lygį.

Kaunietės gana nesunkiai pelnė įvarčius į garliaviečių vartus ir kėlinį laimėjo 23:17. Žalgirietėms ieškant įvairių žaidėjų tarpusavio grandžių bendradarbiavimo įgūdžių, garliavietės buvo grėsmingai priartėjusios, tačiau vis dėlto Lietuvos čempionės be vargo įrodė meistriškumo pranašumą.

Sekmadienį 12.30 rungtynės su vilnietėmis ir antrosios rungtynės del tarptautinio turnyro ERIMA CUP’2014 galutinių vietų.