Ispanės antrą kartą žalgirietėms neleido patekti į Europos taurės ketvirtfinalį

3 Vas

Savaitgalį ACME-ŽALGIRIO rankininkės žaidė Europos IŠŠŪKIO taurės aštuntfinalio dvejas rungtynes su Ispanijos bronzos medalininkėmis MECALIA ATLETICO Guardes komanda. Abejose rungtynėse  žalgirietės rungtyniavo lygiaverčiai.

Nors pirmosios rungtynės ir pralaimėtos 7 įvarčių skirtumu, tačiau kėlinys pralaimėtas tik vienu įvarčiu, o iki antrojo kėlinio vidurio ispanės pirmavo tik tai vieno, tai dviejų įvarčių skirtumu. Ispanės, turėdamos dvejas sudėtis, rungtynių pabaigoje tuo ir pasinaudojo – pavargusioms kaunietėms pradėjus klysti rungtynes laimėjo 30:23.

Antrosiose rungtynėse žalgirietės nė kiek nenusileido ispanėms, o antrojo kėlinio viduryje net pirmavo dviejų įvarčių skirtumu. Bet vėliau ispanės prisivijo ir jau jos pirmavo dviejų įvarčių skirtumu. Vis dėlto ypatingomis pastangomis kaunietėms pavyko rezultatą išlyginti ir rungtynes baigti lygiosiomis 34:34.

Prieš dvejus metus ACME-ŽALGIRIO komandą sustabdė kita Ispanijos komanda iš Malagos miesto.

Įvertinant tai, kad šiuo metu ispanės yra pasaulio vicečempionės ir MECALIA ATLETICO komanda Ispanijos čempionate užima trečiąją vietą, tokį pralaimėjimą reikėtų vertinti kaip savotišką kauniečių pasiekimą.