„Išvargta“ pergalė prieš klaipėdietes

26 Kov

Kaunietės, rungtyniaudamos su Klaipėdos VIESULO SC-DRAGŪNAS rankininkėmis, nors ir laimėjo 6 įvarčių skirtumu 37:31, tačiau žaidė labai prastai. Tai kelia didelį nerimą, nes jau reiškiasi tendencija: po gerai žaistų rungtynių – kitose dramatiškas nuopolis.

Rungtynes žalgirietės pradėjo klaidomis, tačiau dar labiau klydo klaipėdietės. Tai leido po 10 minučių žalgirietėms pradėti pirmauti 7:3. Bet atitrūkti – taip niekaip ir nepavyko. Kėlinys laimėtas tik 3 įvarčių skirtumu 17:14.

Taip pat buvo žaidžiama ir antroji rungtynių pusė.

Šįkart didžiausia problema – buvo veiksmai ginantis. Tai, kad varžovėms  buvo leista įmesti 31 įvartį, rungtynes reikėtų apibūdinti taip: „Nė viena žalgirietė nenorėjo gintis ir neapgynė klaipėdiečių“.

Kitos rungtynės – po savaitės šeštadienį balandžio 2 d. LSMU VA sporto salėje (Tilžės g. 18) 13 val. Bus žaidžiamos Lietuvos čempionato reguliaraus etapo paskutinės rungtynės su Vilniaus EGLĖ komanda. Laimėjus šias rungtynes, žalgirietės užsitikrintų galimybę praleisti ketvirtfinalio etapą ir atkrintamąsias rungtynes pradėti nuo pusfinalio.