Ketvirtfinalio du skirtingi kėliniai: pirmas – laimėtas 10 įvarčių skirtumu, antras – pralaimėtas 6 įvarčių skirtumu

3 Bal

Žalgiriečių žaidimas keitėsi kaip kaleidoskopas. Nuo pirmųjų minučių jos žaidė susikaupusios ir ryžtingai. Todėl ir rezultatas greitai kito jų naudai: po ketvirtos minutės 1:1 – o jau 10 minutę tapo 9:1, o kėlinys buvo laimėtas 10 įvarčių skirtumu 20:10.

Po pertraukos žaidimo svarstyklės pakrypo kiton pusėn. Po 10 minučių šiaulietės prisivijo, skirtumą sumažindamos iki 6 įvarčių, likus žaisti 12 minučių skirtumas beliko tik 2 įvarčiai 26:24. Kaunietės niekaip negalėjo realizuoti 7 m baudinių (neįmetė 3) ir apsiginti nuo varžovių tolimų metimų.

Rungtynės buvo laimėtos 4 įvarčių skirtumu – 33:29. Toks rezultatas kelia nerimą, nes į pusfinalį pateks komanda, laimėjusi abejas rungtynes, o – pasidalinus po pergalę – lems pelnyti įvarčiai.

Atsakomosios rungtynės po savaitės – balandžio 10 d. 12 val.  Kauno LSMU VA sporto salėje.