Klaipėdoje – netikėto sunkumo rungtynės

10 Spa

Žalgirietėms Klaipėdos „VIESULO“ rankininkės sukėlė neišpasakytus pamarietiškus viesulus, kad kaunietėms vos ne vos pavyko laimėti rungtynes.

Nors kaunietės pelnė pirmą rungtynių įvartį, bet vėliau neįmesdamos iš labai jau patogių padėčių, pačios sau susikūrė problemas ir leido klaipėdietėms pirmauti. Besivejant uostamiesčio rankininkes, šiaip ne taip pavyko kėlinį išlyginti 11:11.

Antrojo kėlinio pradžioje vėl žaidimo nesėkmė – varžovės pirmavo 3 įvarčių skirtumu 15:12. Tada jau žalgirietės spurtavo ir kėliniui įpusėjus pradėta pirmauti 19:16. Atrodė, kad  kaunietėms pavyks nutolti, bet, deja, taip neįvyko. Nors toliau žalgirietėms pavyko pirmauti 1-2 įvarčiais, tačiau nerimo buvo visas rungtynes. Tik pačioje rungtynių pabaigoje kaunietės atitrūko ir rungtynes laimėjo 4 įvarčių skirtumu 27:23.

Kitą šeštadienį ACME-ŽALGIRIS žais rungtynes Šiauliuose su jungtine DUBYSOS  ir Sporto gimnazijos komanda.