Lietuvos čempionato pradžia

7 Spa

Spalio viduryje kaunietės pradeda Lietuvos čempionato rungtynes. Po geros pertraukos šiemet Kaunui atstovaus dvi komandos:  kaip ir įprasta ACME-ŽALGIRIS – aukščiausioje lygoje, o antroji ACME-ŽALGIRIS 2 komanda – pirmojoje lygoje.

Aukščiausioje lygoje rungtyniaus penkios komandos: Kauno ir Garliavos, dvi Vilniaus (ALANDEKO ir EGLĖ) bei šiaulietės. Komandos rungtyniaus keturiais ratais, o po to jau atkrintamosiose varžysis dėl medalių.

Pirmojoje lygoje prie ACME-ŽALGIRIO 2 prisijungs Garliavos sporto mokyklos, Utenos, Molėtų, Alytaus, Šiaulių sporto gimnazijos ir Klaipėdos komandos. Čia bus žaidžiami du ratai, o po reguliaraus etapo  atkrintamųjų varžybų principu finalinis ketvertas varžysis dėl šios lygos medalių. Be to, pirmąją vietą užėmusi komanda dar turės galimybę prisijungti prie aukščiausios lygos komandų ir taip pat atkrintamųjų varžybų principu pabandyti siekti Lietuvos čempionato aukščiausios prabos medalių.

ACME-ŽALGIRIS jau laimėjo šio sezono Supertaurę, nugalėdamos nuolatines varžoves HC GARLIAVA komandą 32:31. Žalgirietės sieks susigrąžinti Lietuvos čempionių titulą, o antroji komanda – prizinės vietos ir įgyti varžybinės patirties.