Lietuvos vicečempionės nugalėtos 10 įvarčių skirtumu!

2 Bal

Lietuvos čempionato’2022 reguliaraus etapo paskutiniąsias rungtynes žalgirietės laimėjo su trenksmu!

Puikiai žaidusioms žalgirietėms, Vilniaus EGLĖS rankininkės nepajėgė pasipriešinti. Tačiau rungtynių rezultatas neatspindi žaidimo intrigos. Po dviejų sėkmingų kauniečių atakų rungtynių pradžioje bei pirmavimo 2:0, sekė vilniečių spurtas ir kėliniui įpusėjus, žalgirietės jau pralaiminėjo net 4 įvarčių skirtumu 8:4 ir 9:5.  Sustiprinusios gynybą ir sėkmingai kontratakuodamos, kaunietės sėkmingai žaidė antrą pirmojo kėlinio pusę įgydamos 4 įvarčių skirtumą ir kėlinį laimėjo 19:15.

Antrojo kėlinio pradžia žalgirietėms nebuvo sėkminga ir vilnietės skirtumą sumažino iki 2 įvarčių – 20:18 ir 21:19. Tačiau toliau vėl sėkmingi žalgiriečių veiksmai ginantis, staigios kontratakos bei racionalus pozicinis puolimas lėmė užtikrintą pergalę 41:31.

Šios pergalingos rungtynės užtikrino žalgirietėms reguliaraus etapo nugalėtojų titulą ir patekimą į pusfinalį. Tai galima vertinti kaip pasiekimą, bet kartu tenka ir nerimauti, nes iki balandžio 28 d. pusfinalio rungtynių, žalgirietės neturės oficialių rungtynių.

Džiugina tai, kad į Lietuvos rinktinę pakviestos net 5 žalgirietės ir jos balandžio 20 d. Alytuje žais Europos čempionato atrankos rungtynes su Lenkijos rinktine. Tai daliai žalgiriečių kompensuos žaidimo įgūdžių stoką.