Mačo dėl bronzos medalių rezultatas tapo 1:0

12 Geg

Žalgirietės begalinio atsidavimo, ryžto, didžiulių pastangų dėka laimėjo pirmąsias rungtynes dėl Lietuvos čempionato bronzos medalių.

Rungtynės buvo labai įtemptos. Lygus rezultatas buvo 5 kartus. Pirmojo kėlinio pirmąsias 10 minučių vilnietės pirmavo 7:3, bet po 20-ties minučių kaunietės rezultatą išlygino 10:10, o 26-šeštąją minutę jau pirmavo 1 įvarčiu 13:12. Tik – deja, kėlinio pabaigoje praleido 2 įvarčius ir pirmąjį kėlinį laimėjo vilnietės 14:13.

Kaunietėms nieko gero nežadėjo antrojo kėlinio pradžia, kai po 5 minučių varžovės jau  pirmavo 4 įvarčių skirtumu 18:14. Tada žalgirietės spurtavo ir įpusėjus kėliniui rezultatą išlygino 20:20. Nuo to momento jau lyderiavo kaunietės, nors ir dar buvo nerimo, bet žalgirietės žaidė užtikrintai ir rungtynes laimėjo 28:27.

Antrosios rungtynės vyks šeštadienį Vilniuje.