Nugalėtos Lietuvos čempionės 32:29 (13:15)

12 Spa

Antrąsias Lietuvos čempionato rungtynes žalgirietės žaidė su 2019 metų Lietuvos čempionėmis HC GARLIAVA rankininkėmis. Labai įtemptas ir permainingas rungtynes laimėjo žalgirietės 32:29.

Nors rungtynių pradžioje kelias atakas kaunietės baigė nesėkmingai, tačiau vis dėlto pirmavo 3:0. Vėliau sėkmingiau žaidė varžovės, o žalgirietės perduodamos viena kitai labai daug prarado kamuolių. Taip klysdamos ir neįmesdamos nuo linijos žalgirietės kėlinį pralaimėjo dviejų įvarčių skirtumu 13:15.

Po septynių antrojo kėlinio minučių žalgirietės prisivijo varžoves, tačiau po to žaidimas  vėl suprastėjo.  Likus žaisti 13 minučių kaunietės spurtavo įmesdamos 5 įvarčius ir praleisdamos tik vieną. Rezultatas tapo lygus 25:25. Likus žaisti 8 minutėms žalgirietės dar kartą spurtavo ir įmetė šešis įvarčius praleisdamos tik vieną ir jau pirmavo trijų įvarčių skirtumu 30:27. Abi komandos pasikeitė dar po porą įvarčių, bet jau tapo aišku, kad rungtynes laimės žalgirietės.

Kitos rungtynės po savaitės  vėl LSMU sporto salėje spalio 19 d. 12 val su Vilniaus Tauro ir Lietuvos jaunių rinktinės jungtine komanda.