Olomouce įveiktos ir penkiskart Europos taurės laimėtojos Vienos HYPOBANK rankininkės

25 Rgp

Čekijoje Olomouc mieste tarptautiniame turnyre šeštadienį žalgirietės nugalėjo penkis kartus Europos čempionių lygos nugalėtojas, ir Europos rankinio federacijos (EHF) taurės laimėtojas bei daugkartines Austrijos čempiones Vienos HYPO NIEDERÖSTERREICH komandą rezultatu 30:27. Kaunietės ypač sėkmingai žaidė pirmąjį kėlinį laimėdamos šešių įvarčių skirtumu 19:13. Antrąjį kėlinį spurtavusios austrės grėsmingai priartėjo, tačiau kaunietės,  žaisdamos racionaliai, persvarą išlaikė. Pažymėtina, kad varžovių komandoje žaidžia lietuvė, buvusi Vilniaus EASTCON komandos žaidėja, Sonata Vijūnaitė, į kauniečių vartus pelniusi 4 įvarčius.

Sekmadienį kaunietės žais dar dvejas rungtynes – su Slovakijos čempionėmis HK SLOVAN DUSLO ŠALA ir turnyro šeimininkėmis DHK ZORA OLOMOUC komanda.