Pirmosios Europos taurės rungtynės sėkmingos: juodkalnietės įveiktos 26:19 (13:10)

9 Lap

Europos IŠŠŪKIO  šešioliktfinalio rungtynes Podgoricoje sėkmingiau pradėjo žalgirietės pirmaudamos 2:0. Vėliau Juodkalnijos žaidėjos prisivijo, tačiau kaunietėms vis pavykdavo išlaikyti pranašumą. Nors kėlinį teko baigti mažuma dėl pašalintos žaidėjos, tačiau jis laimėtas trijų įvarčių skirtumu 13:10.

Dėl to ir antrą kėlinį kaunietės pradėjo viena žaidėja mažiau, tačiau rezultatyviai ir pamažu skirtumą dar net didino. Rungtynėms gerai teisėjavę Baltarusijos teisėjai trečią kartą pašalino Grėta Burkaitę, kai dar buvo likę žaisti 20 minučių. Tai kėlė didelį nerimą, bet žalgirietės viena kitai padėdamos neleido varžovėms priartėti ir rungtynes laimėjo 7 įvarčių skirtumu.

Nors skirtumas įtikinantis, tačiau jis gali antrose atsakomosiose rungtynėse greitai ir ištirpti. Todėl po savaitės lapkričio 16 d. šeštadienį Alytaus sporto arenoje 13 val. kauniečių laukia įnirtingos atsakomosios rungtynės.