Pirmųjų finalo rungtynių fortūna nusigręžė nuo žalgiriečių

9 Bal

Lietuvos čempionato’2017 pirmosios finalo rungtynės buvo ypač įtemptos. Po permainingo pirmojo kėlinio kaunietės laimėjo vieno įvarčio skirtumu 16:15.

Antrasis kėlinys sėkmingesnis buvo garliavietėms, kurios pradėjo pirmauti ir vienu metu skirtumas buvo net 6 įvarčiai (21:27). Tačiau ACME-ŽALGIRIO komandos žaidėjos gebėjo prisivyti ir likus žaisti 8 minutėms jau rezultatas buvo minimalus – 30:31. Tada vėl spurtavo garliavietės. Rungtynių pabaigoje likus žaisti trims minutėms vėl spurtavo  žalgirietės ir turėjo realias galimybes rezultatą išlyginti, o gal net ir persverti. Tačiau šįkart fortūna buvo nepalanki ir kauniečių klaidos nulėmė HC GARLIAVAI pergalę.

Finalo mačo rezultatas tapo 0:1. Čempionėmis tapti – būtina laimėti trejas rungtynes.

Antrosios rungtynės vyks balandžio 23 d. sekmadienį LVA sporto salėje 13:00 valandą.