Po izoliacijos – puiki žalgiriečių pergalė 40:35 (17:18)

21 Lap

Nors pergalė įtikinama, tačiau iki pat rungtynių pabaigos buvo nerimo, nes daugkartinės Lietuvos čempionės Vilniaus EGLĖS rankininkės, pasižyminčios pavydėtinu žaidėjų meistriškumo potencialu bei žaidėjų gausa, visada turi pranašumą.

Rungtynių pradžia abiem komandoms buvo nesėkminga. Gal klysta dėl jaudulio ir  rungtynių atsakomybės? Po 10 minučių kaunietės pirmavo 4 įvarčių skirtumu 9:5, bet po to spurtavo vilnietės ir jos kėlinį laimėjo 1 įvarčio skirtumu 18:17.

Antrą kėlinį kaunietės pradėjo labai energingai, be atsako įmetė 8 įvarčius ir po 7 minučių pradėjo pirmauti 25:18. Likusį rungtynių laiką žalgirietės pajėgė persvarą išlaikyti, o rungtynes laimėjo 5 įvarčių skirtumu 40:35.

Nuoširdus ir pasiaukojantis žaidimas vainikuotas pergale.

Kol kas nėra žinoma, su kokiomis varžovėmis ir kur bus žaidžiamos rungtynės lapkričio 28 d. Mat, dėl rinktinių atidėtų rungtynių Lietuvos rankinio federacija siūlo kitą savaitgalį žaisti Lietuvos čempionato rungtynes.