Revanšas prieš EGLĘ – su kaupu!

21 Gru

Baltijos Lygos rungtynes Kaune su Vilniaus EGLĖS-SM TAURAS komanda žalgirietės laimėjo 11 įvarčių skirtumu 34:23 (16:11) . Prieš tris dienas toms pačioms varžovėms Vilniuje buvo pralaimėtos Lietuvos čempionato rungtynės  vieno įvarčio skirtumu 29:30.

Po tokios nesėkmės kaunietės  vis dar išretintomis ligų gretomis, žaidė pirmiausia gerai besigindamos. Tokie gynybos veiksmai leido kontratakuoti ir taip pelnyti 14 įvarčių. Be to, jau ir puolant varžovių vartai grėsmingai  buvo atakuojami  iš visų pozicijų. Visa tai būtent ir lėmė tokį rungtynių rezultatą.

Tai buvo paskutinės 2018-ųjų metų rungtynės. Dėl susiklosčiusių savaitgalių bei šventinių dienų sandaros, žaidėjos ilsėsis net 11 dienų. Pirmoji 2019-ųjų metų treniruotė – tik  sausio 2 d. trečiadienį.

Pažymėtina, kad 2018-ieji metai buvo gana sėkmingi: laimėti Lietuvos čempionato aukso medaliai, Lietuvos taurė ir Supertaurė, pasiektas Europos IŠŠŪKIO taurės aštuntfinalis, gana neblogai varžytasi su tituluota Baltarusijos sidabro medalininke GOMELIO HC komanda jau naujo 2018-2019 metų sezono Europos taurės turnyre. Šie laimėjimai buvo įvertinti ir ACME-ŽALGIRIS komanda buvo nominuota kaip geriausia 2018-ųjų metų Kauno miesto moterų komanda.

Po sezono komandą dėl įvairių priežasčių palikus septynioms patyrusioms žaidėjoms, vėl tvirtėja žaidėjų tarpusavio bendradarbiavimo įgūdžiai, žaidėjos, tobulindamos individualų meistriškumą, tampa vis labiau veržlesnės ir labiau įgauna didesnio pasitikėjimo.