Savaitgalį Ispanijoje Europos taurės aštuntfinalio rungtynės

30 Sau

Vasario 1 d. šeštadienį ir vasario 2 d. sekmadienį Ispanijoje  prie Atlanto vandenyno pakrantės  PONTEVEDRA mieste žalgirietės žais Europos IŠŠŪKIO taurės aštuntfinalio rungtynes su Ispanijos 2019 metų čempionato bronzos medalininkėmis Mecalia Atletico Guardes komanda. Abejos rungtynės bus žaidžiamos 20 val. Lietuvos laiku.

Varžovės ir šiuo metu Ispanijos čempionate yra trečios. Pastaruoju metu Ispanijos čempionate – nuo 2015-ųjų metų šio klubo komanda nuolat užima prizines vietas. Bronzos medalius jos laimėjo 2019, 2016 ir 2015 metais, sidabro – 2018 metais, o 2017 metais tapo Ispanijos čempionėmis. Komandoje žaidžia penkios užsienietės: dvi portugalės, dvi argentinietės ir viena prancūzė. Eurpos taurės varžybose jų aukščiausias pasiekimas buvo 2017 metais pasiektas ketvirtfinalio etapas.

Be to, dar reikia pridurti ir Ispanijos moterų rankinio lygį, kur šalies rinktinė neretai užima prizines vietas. Londono olimpinėse žaidynėse 2012 metais ispanės laimėjo bronzos medalius, pasaulio čempionate Brazilijoje 2011 metais – bronzos medalius, o sidabro medalius laimėjo 2008 metų Europos čempionate ir ypatinga sėkmė jas lydėjo 2019 metų gruodžio mėnesį Japonijoje vykusiame pasaulio čempionate, kur tik dėl abejotinų teisėjų sprendimo finalo rungtynes pralaimėjo Nyderlandų rinktinei ir tapo pasaulio vicečempionėmis.

Nepaisant tokių tituluotų varžovių pasiekimų ir dėl nepalankių ekonominių aplinkybių priverstinai žaidžiamų abejų rungtynių svetur, žalgirietės į Ispaniją vyksta laimėti.