Antrą kartą pergalė prieš Lietuvos čempiones 32:28 (14:16)

22 Spa

Nors žalgirietėms rungtynių pradžia buvo labai nesėkminga, bet jos vis dėlto jau antrą  kartą įveikė 2019 metų Lietuvos čempiones.

Garliavietės pirmavo 4 įvarčių skirtumu, o žalgirietės niekaip negalėjo nei apsiginti, nei puolant pelnyti įvartį. Po „sauso“ rezultato 0:4,  pamažu kaunietės pradėjo vytis ir likus  žaisti iki pirmojo kėlinio vienai minutei rezultatas buvo lygus 16:16, tačiau žalgirietėms du kartus apmaudžiai suklydus, garliavietės kėlinį laimėjo dviejų įvarčių skirtumu 16:14.

Antrą kėlinį žalgirietės pradėjo ryžtingai ir rezultatą išlygino, bet tik likus žaisti 12 minučių kaunietėms pavyko aiškiai atitrūkti. Jos iš eilės įmetė 4 įvarčius ir neleido varžovėms visai pelnyti įvarčių – rezultatas tapo 25:22. Vėliau rezultatas svyravo tarsi svarstyklės – skirtumas buvo tai trys, tai keturi įvarčiai. Bet likus žaisti 5 minutėms abejonių dėl rungtynių pabaigos neliko.

Kitas Lietuvos čempionato rungtynes žalgirietės žais lapkričio 2 d. šeštadienį LSMU sporto salėje 12 val.