Sėkminga Lietuvos čempionato sezono pradžia – Vilniaus EGLĖS rankininkės įveiktos 10 įvarčių skirtumu 34:24

5 Spa

Žalgirietės ryžtingai pradėjo rungtynes su daugkartinėmis Lietuvos čempionėmis ir praėjusio sezono Lietuvos čempionato bronzos medalininkėmis Vilniaus EGLĖS rankininkėmis. Kaunietės pirmavo nuo pat rungtynių pradžios. Nors kai kuriais momentais vilnietės buvo priartėjusios, o tai buvo prmojo kėlinio šeštąją minutę,  kai skyrė dviejų įvarčių skirtumas (5:3) ir antrojo kėlinio 14 minutę, kai skyrė trijų įvarčių skirtumas (22:19),   o taip pat 55-ąją rungtynių minutę (25:21), tačiau po to žalgirietės rasdavo būdų ir apsiginti, ir sėkmingai atakuoti.

Kaunietėms pergalę palengvino ir pačios vilnietės, kai bandė atakuoti septyniese. Tai buvo tik į naudą žalgirietėms – jos apsigynusios – į tuščius varžovių vartus be atsako įmetė tris įvarčius.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės vyks šeštadienį spalio 12 dieną LSMU sporto salėje 12 val su praėjusio sezono Lietuvos čempionėmis Kauno GARLIAVOS rankininkėmis.