Sekmadienį prasideda kova dėl aukso

6 Bal

Sekmadienį balandžio 9 d. 13:00 val. GARLIAVOS SPORTO CENTRE rungtynėmis su garliavietėmis ACME-ŽALGIRIO komanda paeiliui penktąjį kartą sieks Lietuvos čempionato aukso medalių. Kaunietės čempionėmis tapo 2013, 2014, 2015, 2016 metais. Šiemet, skirtingai nei minėtais ankstesniais metais, žalgirietės po Lietuvos čempionato reguliaraus etapo kaip tik ir nusileido HC GARLIAVA komandai. Dėl šios priežasties kaunietės prarado aikštės pranašumą ir pirmąsias rungtynes joms tenka žaisti svetur.

Lietuvos 2017 metų čempionėmis tapti reikia laimėti trejas trungtynes ir kiekvienos rungtynės turi išaiškinti komandą-laimėtoją. Esant lygiam rezultatui, komandos žais pratęsimą (du kėlinius po 5 minutes), esant lygiam rezultatui bus žaidžiamas antrasis pratęsimas. Nepaaiškėjus nugalėtojai bus metami penki septynių metrų baudiniai. Esant lygiam rezultatui, metami 7 metrų baudiniai iki pirmojo neįmesto.

Antrosios rungtynės bus žaidžiamos LVA sporto salėje balandžio 23 d. sekmadienį 13:00 val.