Pergalė prieš 2019-ųjų metų čempiones užtikrino namų aikštės pranašumą

12 Vas

Vasario 15 d. šeštadienį  GARLIAVOS SPORTO CENTRE žalgirietės žaidė  2020-ųjų metų Lietuvos čempionato ketvirtąsias rungtynes su HC GARLIAVA rankininkėmis.

Žalgirietės gerai išmoko garliaviečių rankinio „pamokas“, kurias gavo trečiųjų rungtynių metu prieš trejetą savaičių. Tuomet buvo pralaimėta net 10 įvarčių skirtumu.

Nieko gero nežadėjo ir ketvirtųjų rungtynių pradžia, kai po nesėkmingų kauniečių metimų garliavietės pirmavo 5:1. Tačiau pamažu žalgirietės atsitiesė ir net pirmavo 15:11, bet apmaudžiai pradėjo klysti ir taip pirmąjį kėlinį baigė lygiosiomis 16:16.

Antrąjį kėlinį abi komandos varžėsi lygiaverčiai, bet įpusėjus antrajam kėliniui, žalgirietės pirmavo trijų įvarčių skirtumu 25:22, dar vėliau 29:26. Garliavos žaidėjos nepasidavė iki pat rungtynių pabaigos, bet šįkart kaunietės pranašumą išlaikė ir rungtynes laimėjo vieno įvarčio skirtumu 36:35.

Po šių rungtynių kauniečių jau nė viena komanda pavyti negali. ACME-ŽALGIRIS su 19 taškų kraičiu nepriklausomai nuo dar vienerių rungtynių su Vilniaus TAURO komanda, jau tapo 2020-ųjų metų Lietuvos čempionato reguliaraus etapo nugalėtojomis ir ne tik įgijo aikštės privalumą, bet ir pasirinko pusfinalio varžoves – Vilniaus TAURO-LIETUVOS JAUNIMO RINKTINĖS komandą.

Paskutiniosios Lietuvos čempionato reguliaraus etapo rungtynės numatytos balandžio 4 d. Vilniuje.

Artimiausios rungtynės bus žaidžiamos Alytuje vasario 29 d., kai žalgirietės žais Lietuvos taurės pusfinalio rungtynes su Vilniaus EGLĖS komanda, kuri praėjusiais metais po baudinų metimų paveržė Lietuvos taurę iš žalgiriečių. Tai buvo ypač apmaudus pralaimėjimas , kai gerokai pirmavus kaunietės apmaudžiai pralaimėjo po septynių metrų baudinių metimų. ACME-ŽALGIRIS prarado Lietuvos taurę, kurią buvo pe perstojo laimėjusios nuo 2012 metų – septynis kartus iš eilės.