Išretintų gretų žalgirietės nugalėjo šiaulietes 41:20 (19:7)

22 Rgs

Realija tokia, kad tik 8 žalgirietės vyko į Šiaulius žaisti Lietuvos čempionato pirmųjų rungtynių su Šiaulių DUBYSOS-ŠSG jungtine komanda. Rungtynių pradžioje kaunietės pirmąjį įvartį pasiekė tik 5-tąją žaidimo minutę, o 10-tąją minutę varžovės net pirmavo vienu įvarčiu  –  4:3. Tačiau po to žalgirietės spurtavo ir kėlinį laimėjo 12 įvarčių skirtumu 19:7.

Antrąjį kėlinį kaunietės laimėjo 22:13, o rungtynes 21 įvarčio skirtumu 41:20.

Šįkart ACME-ŽALGIRIO komandai sėkmingai talkino ir alytiškės Deimantė Burbaitė bei Gabrielė Paukštytė.

Kitos čempionato rungtynės bus žaidžiamos penktadienį spalio 1 d. 18 val. su 2021-ųjų metų Lietuvos čempionėmis HC GARLIAVA rankininkėmis. Primename, kad šį sezoną abi komandos jau buvo susitikusios – siekdamos Lietuvos supertaurės. Tąkart ACME-ŽALGIRIS komanda laimėjo 28:22.

Tačiau tai jau praeitis. Todėl rungtynės kelia intrigą.