SUPERTAURĖ laimėta ketvirtąjį kartą

12 Rgs

Žalgirietės parodė tvirtą charakterį ir vėl laimėjo Lietuvos SUPERTAURĘ 35:30 (16:15). Rungtynės buvo labai permainingos. Rungtynių pradžioje kaunietės labai sėkmingai ir puolė, ir gynėsi – dėl ko pirmavo 4 įvarčiais. Bet tokia sėkminga rungtynių pradžia atliko „meškos“ paslaugą – kaunietėms džiaugsmas užtemdė ir smegenis, ir raumenis. Kamuolys pradėjo kristi iš rankų, arba puolant – žalgirietės kamuolius tiesiog dovanojo varžovėms, kurios sėkmingai pelnė įvarčius. Kėlinys pralaimėtas vieno įvarčio skirtumu 15:16.

Antrąjį kėlinį garliavietės žaidė sėkmingiau ir jau pirmavo net 4 įvarčių skirtumu, tačiau žalgirietės spurtavo ir rungtynių pabaiga nekėlė neaiškumų.

SUPERTAURĖ laimėta trečią kartą iš eilės ir iš viso jau ketvirtą kartą. Žalgirietės tik 2015 metais pralaimėjo tai pačiai GARLIAVOS komandai.

ACME-ŽALGIRIS SUPERTAURĘ laimėjo 2014, 2016, 2017 ir 2018 metais.

Po savaitės rugsėjo 22 d. šeštadienį 13 val. LVA sporto salėje bus žaidžiamos Baltijos Lygos rungtynės su Gardino GORODNYCHANKA komanda.