Europos taurės patirties rezultatas – pergalė prieš Vilniaus EGLĖS komandą

7 Vas

Ypatingai įtemptose rungtynėse žalgirietės nugalėjo Vilniaus EGLĖS  rankininkes 33:31. Rungtynių įtampa tvyravo visas rungtynes: pradžioje pirmavo vilnietės 3:1, bet greitai kaunietės perėmė iniciatyvą ir kėlinį laimėjo dviejų įvarčių skirtumu – 16:14.

Antrąjį kėlinį atotrūkis vis kito ir kelis kartus žalgirietės pirmavo trijų įvarčių skirtumu, bet likus žaisti 3 minutėms vilnietės rezultatą išlygino 30:30. ACME-ŽALGIRIO žaidėjos prisiminė prieš savaitę Įspanijoje žaistų Europos taurės rungtynių pamokas ir, pasitikėdamos savo jėgomis, lemiamu rungtynių momentu tvirtai dominavo. Taip jos rungtynes ir laimėjo dviejų įvarčių skirumu 33:31.

Deja, rungtynių pradžioje kairiarankė Viltė Lubytė susitraumavo ir po kelių valandų medikai konstatavo vienos kojos pėdos kaulų lūžimus, o kitos kojos – čiurnos raiščių patempimą.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės po savaitės Garliavoje.