Žalgirietės diktavo žaidimą – garliavietės metė įvarčius

9 Spa

Lietuvos čempionato pirmąsias rungtynes su HC GARLIAVA komanda žalgirietės laimėjo 26:24 (12:11).

Visas rungtynes kaunietės žaidė brandžiau, bet puldamos akimirksniu prarasdavo kamuolį ir varžovės tuo puikiai pasinaudodavo. Kaunietės klydo lygioje vietoje, o kai garliavietės „skaitydamos“ žaidimą iššokdavo ir perėmusios kamuolį kontratakuodamos pelnė įvartį po įvarčio. Taip buvo pirmą kėlinį, kai pirmaujant 9:4 varžovės per 6 minutes išlygino rezultatą 10:10. Tas pats buvo ir antrąjį kėlinį, kai 49-ąją minutę pirmaujant 24:17 – vėl per 6 minutes beliko dviejų įvarčių skirtumas 25:23. Visa laimė, kad ukrainietė vartininkė  Olesia Semenchenko atrėmė net tris septynių metrų baudinius ir varžovių tolimus metimus.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės po savaitės šeštadienį spalio 20 d. LVA sporto salėje su Vilniaus EASTCON-ALANDEKO-VICHY komanda vyks 13 val. Kitą dieną sekmadienį ten pat ir tuo pačiu laiku bus žaidžiamos Baltijos lygos rungtynės su Baltarusijos Vitebsko VITEBCHANKA komanda.