Sidabro medalininkės nugalėtos 49:36 (20:18)

11 Bal

Nors įvarčių skirtumas ir atrodo gana solidus, tačiau kaunietės bemaž pusantro kėlinio žaidė altruistiškai, o 2014 metų Lietuvos čempionato sidabro medalininkės EASTCON rankininkės puikiai tuo pasinaudodavo. Įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas svyravo tai vienos, tai kitos komandos naudai, ir tik per paskutines 10 minučių žalgirietės įmetusios 6 įvarčius, o praleidusios tik 3, kėlinį laimėjo dviejų įvarčių skirtumu 20:18.

Antrąjį kėlinį vilnietės išlygino, bet po 10 minučių pradėjo ryškėti treniruotumo pranašumas, kuris yra didelis privalumas, bet neužtikrinantis šimtaprocentinės pergalės.

Sekmadienį balandžio 12 d. 13 val GARLIAVOS sporto centre bus žaidžiamos paskutinės 2015 metų Lietuvos čempionato reguliaraus etapo rungtynės. Šį sezoną žalgirietės iš jau žaistų Lietuvos čempionato 21-nerių rungtynių pralaimėjo vienerias ir būtent HC GARLIAVA  komandai.