Su EGLE – įvarčiu gausa 43:30 (21:12)

12 Rgs

Penktadienį žalgirietės žaidė draugiškas rungtynes su Vilniaus EGLĖS rankininkėmis. Abiem komandoms šios draugiškos rungtynės kėlė intrigą dviem aspektais:
1. Tai buvo pirmosios rungtynės po šešių mėnesių trukusios pertraukos, kurią lėmė COVID-19 karantinas.
2. Tai galimybė išbandyti komandų pasikeitusias sudėtis.

Vilnietės atvyko nepilna sudėtimi, tačiau tai nė kiek nemenkina žalgiriečių pergalės – rungtynės laimėtos 13 įvarčių skirtumu.

Kaunietės nuo pat rungtynių pradžios pirmavo ir nesunkiai 9 įvarčių skirtumu laimėjo pirmą kėlinį. Antrą kėlinį prisijungusi EGLĖS komandos lyderė Daiva Aleksandravičiūtė kurį laiką sutrikdė kauniečių gynybą. Tačiau vėliau žalgirietės vėl diktavo žaidimą ir antrą kėlinį laimėjo taip pat – tik jau mažesniu 4 įvarčių skirtumu  22:18.

Tokia rungtynių įvarčių gausa kelia dviprasmiškumą:
1) parodė kauniečių gynybos spragas;
2) naujos sudėties žalgiriečių gebėjimą bendradarbiauti.

Šiose rungtynėse žaidė vėl sugrįžusi vartininkė Evelina Stukaitė, komandą papildžiusi ir anksčiau Vilniaus EGLEI atstovavusi Samanta Dunkulytė ir jurbarkietė Paulina Vilkenytė.

Po savaitės – šeštadienį rugsėjo 19 d. Garliavos sporto centre bus žaidžiamos Lietuvos Supertaurės rungtynės su GARLIAVOS  HC komanda. Rungtynių pradžia numatoma 13 val.