SUPERTAURĖ LAIMĖTA TREČIĄJĮ KARTĄ

9 Rgs

Šįkart kaunietės rungtyniavo permainingai. Pirmaudamos rungtynių pradžioje žalgirietės pradėjo klysti – tarsi pirmą kartą žaisdamos rankinį ir taip klysdamos net pralaimėjo pirmą kėlinį 13:15. Ne ką geriau kaunietės pradėjo ir antrą kėlinį, perleisdamos iniciatyvą garliavietėms. Tačiau galų gale, pajutusios savo parengtumo pranašumą, žalgirietės pradėjo tolti ir antroje antrojo kėlinio pusėje jau pirmavo penkiais įvarčiais. Bet tada nurodytų žaidimo funkcijų neįvykdė  didžiausią patirtį turinčios žalgirietės ir varžovės grėsmingai priartėjo. Įgytas penkių įvarčių pranašumas buvo akivaizdus ir nors garliavietės priartėjo, bet rungtynės buvo laimėtos 32:31. ACME-ŽALGIRIS Supertaurę laimėjo trečiąjį kartą.