Finalo mačą žalgirietės išlygino 1:1

6 Geg

Antrosios 2019-ųjų metų Lietuvos čempionato finalo mačo rungtynės Garliavos sporto centre vyko itin atkakliai. Šįkart kaunietės per pirmą kėlinį įmetė 19 įvarčių – tai tiek, kiek pelnė iš viso per pirmąsias rungtynes, ir laimėjo kėlinį 19:17. Tačiau antrasis kėlinys geriau klostėsi garliavietėms, kurios daugiau pirmavo. Bet,  žalgirietėms atkakliai kovojant, joms pavyko rezultatą išlyginti ir po antrojo kėlinio (32:32) nepaaiškėjus nugalėtojai, komandos žaidė pratęsimą (du kėlinius po 5 minutes). Čia sėkmingiau žaidė garliavietės, kurios pirmavo net 3 įvarčiais 36:33. Vis dėlto kaunietėms pavyko prisivyti ir po pirmų penkių minučių beliko tik vieno įvarčio skirtumas 35:36. Pratęsimo antrą kėlinuką žalgirietės pasiekė dar 4 įvarčius, o garliavietėms neleido įmesti nė vieno. Rungtynės laimėtos 39:36. Mačo rezultatas tapo 1:1.

Trečiosios mačo rungtynės vyks LVA sporto salėje gegužės 11 d. šeštadienį 13 val.

Lietuvos čempionėmis taps ta komanda, kuri laimės trejas rungtynes.