Karas dėl Lietuvos aukso tebesitęsia

10 Geg

Žalgirietės laimėjo Lietuvos čempionato finalinio mačo trečiąsias rungtynes rezultatu 32:29 ir pirmauja 2:1, tačiau čempionėmis taps tik ta komanda, kuri laimės trejas rungtynes.

Trečiosios rungtynės buvo nepaprastai įtemptos ir nuolat keitėsi rungtynių lyderės. Pirmąjį kėlinį daugiau pirmavo žalgirietės, jos ir laimėjo kėlinį 16:14. Sėkmingiau jos pradėjo ir antrąjį, bet nuo 40-tos rungtynių minutės garliavietės pasiekė 8 įvarčius, o kaunietės tik tris. Likus 9 minutėms ir garliavietėms pirmaujant 27:25, žalgirietės taip suaktyvėjo, kad jau po 4 minučių pirmavo 29:27, o po to jau abi komandos tik pasikeitė įvarčiais.

Mačo ketvirtosios rungtynės vyks po savaitės gegužės 18 d. GARLIAVOS SPORTO CENTRE.