Ukrainos bronzos medalininkėms – nepasipriešinta

12 Sau

Trečiąją ir paskutiniąją Bresto turnyro dieną žalgirietės žaidė su Ukrainai atstovaujančiomis Nikolajevo REAL klubo rankininkėmis, kurios šalies čempionate užima trečiąją vietą. Vėl nuo pat rungtynių pradžios (tai labai bloga tendencija), kaip ir vakarykštėse rungtynėse su Bresto rankininkėmis, žalgirietės nepajėgė priešintis varžovėms, kurios žaidė labai greitai ir visais aspektais buvo pranašesnės. Pirmasis kėlinys pralaimėtas 8 įvarčių skirtumu 11:19.

Ne ką geriau kaunietės žaidė ir kitą kėlinį. Jį pralaimėjusios 2 įvarčiais (13:15), žalgirietės rungtynes pralaimėjo net 10 įvarčių skirtumu – 24:34.

Kaunietės, laimėjusios tik vienerias rungtynes, turnyre liko trečios. Turnyrą laimėjo ukrainietės, antrosios – šeimininkės Bresto rankininkės.

Po savaitės Lvove vyks Baltijos lygos turas.