Vilniaus TAURO rankininkėms atsirevanšuota su kaupu

20 Kov

Žalgirietės Vilniaus TAURO rankininkes įveikė 12 įvarčių skirtumu 40:28 (22:14). Kaip žinia, pirmajame rate kaunietės buvo pralaimėjusios 1 įvarčio skirtumu.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių kaunietės pradėjo pirmauti, o po 8 minučių jau buvo 5 įvarčių skirtumas 8:3. Bet kitas 10 rungtynių minučių žalgiriečių klaidomis pasinaudojo vilnietės ir rezultatą sušvelnino iki 2 įvarčių skirtumo 10:8. Tada kaunietės puikiai žaidė likusias pirmojo kėlinio minutes ir kėlinį laimėjo 8 įvarčių skirtumu 22:14.

Džiugu, kad pavyko sėkmingai rungtyniauti antrojo kėlinio pradžią ir skirtumas  padidėjo net iki 13 įvarčių skirtumo 28:15. Vėliau žaidimas išsilygino, tačiau žalgirietės užtikrintai visas rungtynes išlaikė lyderystę  ir pelnytai nugalėjo.

Pergalę lėmė gynybos veiksmai, kontratakos ir žaidėjų veržlūs veiksmai puolant. Tačiau vis dėlto neramina klaidų gausa, nepakankamas žaidėjų tarpusavio bendradarbiavimas.

Kitos Lietuvos čempionato rungtynės su Klaipėdos rankininkėmis šeštadienį kovo 26 d. 12 val. Kaune LSMU VA sporto salėje.