Vilnietės pergalės norėjo labiau

18 Gru

Pirmoji Lietuvos čempionato nesėkmė kaunietes ištiko Vilniuje žaidžiant su Vilniaus EGLĖS-SM TAURAS komanda Lietuvos čempionato tarpusavio antrąsias rungtynes. Rungtynės pralaimėtos 29:30, o pirmasis kėlinys net 5 įvarčių skirtumu 12:17.

Žalgirietės rungtynes pradėjo nesusikaupusios ir be perstojo gynėsi, o apsigynusios atakuodavo labai nesėkmingai – klydo lygioje vietoje, neįmetė nuo linijos. Varžovės tokias žalgiriečių „dovanas“ išnaudojo pelnydamos įvarčius.

Pradėjusios antrąjį kėlinį kaunietės nuolat priartėdavo iki trijų įvarčių skirtumo, bet gana greitai vilnietės gebėdavo skirtumą padidinti vėl iki 4 įvarčių. Antrojo kėlinio paskutiniosiomis minutėmis atrodė, kad jau rungtynių svarstyklės persisvers. Bet lemiamais momentais kaunietės neįmetė tada, kai tiesiog privalėjo įmesti,  dėl nelogiškų klaidų kvailai klydo – kai privalėjo neklysti.

Šaltas dušas perliejo kaunietes, kurios tik prieš dieną buvo  nuominuotos kaip 2018-ųjų metų geriausia Kauno miesto moterų komanda.

Pergalių laurai  ir pralaimėjimai – greta, deja. Vakar laimėjus, tai ir yra vakar, o šiandien pranašumą vėl reikia įrodyti veiksmais, brandžiu žaidimu.

Žalgirietės Lietuvos čempionate su 10 taškų kol kas pirmauja, o vilnietės su 8 taškais yra antroje vietoje. Kitąmet jau sausio mėnesį bus žaidžiami dar du ratai, o po jų atkrintamųjų rungtynių principu paaiškės 2019 metų  Lietuvos čempionės. Taigi Kauno 2018-ųjų metų nominantės turi galimybių pasitaisyti.

Penktadienį gruodžio 21 d. LVA sporto salėje 18 val. su tomis pačiomis vilnietėmis bus žaidžiamos Baltijos Lygos rungtynės. Šiuo metu žalgirietės yra Baltijos Lygos lyderės.