Žalgiriečių Europos taurės atsakomųjų rungtynių brandus žaidimas vainikuotas pergale 28:25 (13:12)

23 Spa

Dėl lėšų stygiaus tik 11 ACME-ŽALGIRIO žaidėjų anksti ryte 4 valandą pradėjusios kelionę į Nyderlandus, vakare jau turėjo žaisti antrąsias rungtynes su WESTRFRIESLAND rankininkėmis.

Šį kartą žalgirietės diktavo žaidimo gijas ir kėlinį laimėjo vieno įvarčio skirtumu 13:12. Antrą kėlinį šeimininkės vis prisivydavo, bet kaunietės gebėdavo vėl atitolti – dažniausiai 3 įvarčių skirtumu. Rungtynės taip ir baigėsi 3 įvarčių skirtumu. Tačiau to nepakako, nes prieš savaitę Alytaus sporto arenoje buvo pralaimėta 5 įvarčių skirtumu.Todėl į kitą etapą pateko Nyderlandų WESTRFRIESLAND komanda.

Rungtynės parodė, kad žalgirietės pradeda solidžiau bendradarbiauti ir žaidžia vis brandžiau. Todėl, nepaisant ekonominių problemų, dalyvavimas Europos taurės rungtynėse – žaidėjoms sudarė neįkainojamą galimybę tobulėti.

Kitą savaitgalį Kaune bus žaidžiamos Baltijos lygos rungtynės su Latvijos moterų rinktine.