Žalgirietė Audinga Kniubaitė – Lietuvos 2021-ųjų metų geriausia rankininkė!

2 Sau

Audinga jau antrą kartą pripažinta geriausia metų Lietuvos rankininke. Pirmą kartą ji buvo pripažinta 2018-aisiais metais.

Audinga ACME-ŽALGIRIS komandai atstovauja jau 14-liktą sezoną – nuo tada, kai pradėjo studijuoti Lietuvos sporto universitete – nuo 2008 metų.

Su ACME-ŽALGIRIS komanda ji 6 kartus tapo Lietuvos čempione, 3 kartus laimėjo čempionato sidabro medalius ir 2 kartus – bronzos. Ji 7 kartus laimėjo Lietuvos taurę, 5 kartus Supertaurę, du kartus pavyko pasiekti Europos taurės aštuntfinalio etapą. Audinga ir ACME-ŽALGIRIO komanda – vienas lydinys: komanda jai padėjo pasiekti sportinių pergalių, o kartu – jos didelio indėlio dėka – žalgirietės pasiekė įspūdingų pergalių.

Audinga Kniubaitė – idealus pavyzdys jaunimui, kaip derinti akademinę ir sportinę veiklą. Ji sėkmingai baigė bakalauro ir magistrines studijas, o prieš porą metų apgynė daktaro disertacinį darbą ir šiuo metu dirba Lietuvos sporto universitete dėstytoja bei mokslo tyrėja, o vakarais treniruojasi ir dar savaitgaliais dalyvauja varžybose. Be to, Audinga yra ir viena iš Lietuvos moterų rankinio rinktinės lyderių.