Žalgirietės laimėjo 2021 metų Lietuvos čempionato bronzos medalius!

19 Geg

Trečiosios finalo rungtynės buvo lemiamos ir kaunietės jas žaidė brandžiai, o ypač antrą kėlinį. Pirmąjį kėlinį pavyko laimėti 9:7, bet antrojo kėlinio pradžioje vilnietėms pavyko prisivyti. Tada žalgirietės spurtavo ir gana greitai įgijo 6 įvarčių skirtumą 21:15, o likus žaisti 11 minučių nekilo abejonių dėl rungtynių galutinio rezultato.

Komandos  po to dar pasikeitė įvarčiais, o žalgiriečių antroji finalo rungtynių pergalė rezultatu 23:20 leido mačą baigti 2:1 ir pasidabinti bronzos medaliais.

Žalgirietės, kamuojamos įvairių negandų, šiose rungtynėse parodė tvirtą valią, kovingumą, ryžtą ir pelnytai nusipelnė bronzos medalių, kuriuos tuoj po rungtynių ir įteikė Lietuvos rankinio federacijos prezidentas Donatas Pasvenskas.

Šauniai trinktelėta baigiant 2020-2021 metų sporto sezoną!