Žalgirietės nugalėjo HC GARLIAVA ir Vilniaus EASTCON rinktinę 48:43 (29:21)

12 Vas

ACME-ŽALGIRIO komanda žaidė trečiąsias Baltijos Lygos rungtynes ir vėl laimėjo. Pirmąjį kėlinį kaunietės žaidė geriau ir nors gynėsi prastai, tačiau kėlinį laimėjo 8 įvarčių skirtumu. Nors per pertrauką buvo tariamasi kaip tik pagerinti gynybos veiksmus, o buvo – priešingai: kaunietės ir gynėsi, ir puolė labai blogai. Varžovės laimėjo antrąjį kėlinį 3 įvarčių persvara. Žalgirietės antrąjį kėlinį įmetė net 10 įvarčių mažiau negu pirmąjį kėlinį. Abi komandos dar susitkis ketvirtąjį kartą Garliavoje, o kovo mėnesio 13-15 dienomis Gardine vyks penktasis turas, po kurio paaiškės keturios pirmosios komandos, kurios ir įgis teisę varžytis dėl prizinių vietų.

Savaitgalį toliau vyks Lietuvos čempionato dvejos rungtynės. Šeštadienį Vilniuje žalgirietės rungtyniaus su daugkartinėmis šalies čempionėmis VIlniaus EGLĖS-ŠVIESOS komanda, o sekmadienį su 2014 metų Lietuvos čempionato sidabro medalininkėmis Vilniaus EASTCON komanda. Rungtynės vyks LVA sporto salėje 17 valandą.