Žalgirietės pateko tarp Europos 16 komandų

16 Lap

Atsakomosios Europos IŠŠŪKIO taurės rungtynės su ORK RUDAR Pljevlja komanda Alytuje vyko labai nervingai. Žalgirietės, prieš savaitę Juodkalnijoje įveikusios varžoves 7 įvarčių skirtumu (26:19), labai jau buvo įsitempusios ir tai labai sukaustė jų veiksmus. Kaunietės pirmosios pelnė įvartį, ber toliau vieną kartą pirmavo juodkalnietės 4:3. Tai ir buvo vienintelis rungtynių epizodas, kai pirmavo varžovės. Pirmąjį kėlinį žalgirietės baigė dviejų įvarčių skirtumu 12:10.

Nuo antrojo kėlinio antrosios pusės jau nebekilo abejonių dėl rungtynių baigmės ir juo labiau dėl dviejų rungtynių mačo laimėtojos. Žalgirietės antrąsias rungtynes laimėjo 6 įvarčių skirtumu – 24:18. Abiejų rungtynių rezultatas – įtikinamas 13 įvarčių sklirtumas 50:37. Mačą laimėjo kaunietės ir pateko tarp 16 Europos klubinių komandų.

Antradienį lapkričio 19 d. Europos rankinio federacijos būstinėje Vienoje bus traukiami burtai  ir tuomet paaiškės aštuntfinalio varžovės. Kitame etape jau teisę išsikovojo po dvi Serbijos, Kroatijos, Ispanijos šalims atstovaujančios komandos, po vieną komandą atstovaus Italijai, Čekijai, Portugalijai. O po sekmadienio paaiškės visos 16 komandų.

Aštuntfinalio rungtynės vyks vasario pirmąjį ir antrąjį savaitgalį.