Žalgirietės sukūrė neįtikėtiną Lietuvos taurės pusfinalio intrigą

29 Vas

Traumų išretintos kaunietės atkakliai priešinosi Vilniaus EGLĖS rankininkėms ir varžovėms tai buvo netikėta intriga.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo vilnietės, bet vėliau kėliniui įpusėjus rezultatas tapo lygus 9:9. Kaunietėms net pavyko laimėti kėlinį 15:14.

Antrasis kėlinys buvo toks pat permainingas. Vilnietės spurtavo ir net persvėrė 20:17. Bet žalgirietės nepasidavė ir vėliau vėl dar net vieną kartą  pirmavo 23:22, o keturis  kartus rezultatas buvo lygus: 21:22, 22:22, 24:24, 28:28.  Bet vis dėlto kaunietėms trūko traumuotų žaidėjų pagalbos ir rungtynės pralaimėtos vieno įvarčio skirtumu 29:30.

Dabar žalgiriečių laukia Baltijos lygos finalinis turas ir Lietuvos čempionato atkrintamasis etapas.