Žalgirietės Supertaurę laimėjo penktąjį kartą

11 Rgs

Po trijų metų pertraukos ACME-ŽALGRIO rankininkės vėl laimėjo 2021 metų Lietuvos supertaurę!

Vilniuje kaunietės gana užtikrintai rezultatu 28:22 (14:11) įveikė praėjusių metų visų taurių laimėtojas ir Lietuvos čempiones  – HC GARLIAVA rankininkes.

Pažymėtinas ACME-ŽALGIRIS rankininkių žaidimo stabilumas – abu kėlinius įmetė po 14 įvarčių ir abu kėlinius įrodė vienodą trijų įvarčių pranašumą.

Šįkart žalgirietės gana sėkmingai žaidė nuo pat pirmų rungtynių minučių pirmaudamos 4:1, 8:3, 10:6, 13:9. Tas pats pasakytina ir apie antrą kėlinį, kur  kaunietės diktavo žaidimą ir likus žaisti  10 minučių jau pirmavo 26:17.  Vėliau varžovėms sekėsi šiek tiek geriau ir jos rezultatą sušvelnino iki 6 įvarčių, tačiau ACME-ŽALGIRIO komandos pranašumas buvo labiau nei įtikinantis.

ACME-ŽALGIRIS komanda Supertaurę laimėjo penktąjį kartą.

Po dviejų savaičių prasidės Lietuvos čempionatas, kuriame dalyvauja 8 komandos. Tikėtina, kad žalgirietės rugsėjo 25 d. vyks į Šiaulius, kur žais 2021-2022 metų sporto sezono Lietuvos čempionato pirmąsias rungtynes.